آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Air Craft Battle Combat 3D v1.0.2

WW2 Aircraft Battle 3D بازی فوق‌العاده جنگ‌های هوایی در جنگ جهانی دوم می‌باشد که برای طرفداران سبک اکشن ماجراجویانه ساخته شده است. می‌توانید با استفاده از هواپیماهای جنگنده فوق‌العاده پرواز کرده و همه دشمنان موجود بر سر راهتان را از بین ببرید تا بتوانید مردم و کشور خود را نجات دهید.

ویژگی‌ها:

موتور پیشرفته گیم‌پلی با چهار مأموریت جنگی متفاوت

دارای سیستم کامل برای ارتقاء سلاح‌های هواپیما

افکت‌های صوتی و گرافیکی زیبا برای حملات هوایی

ده‌ها سلاح مدرن از دشمن مانند هواپیمای جنگنده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود