آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Miami Zombies v1.1

آیا از طرفداران سبک بازی‌های زامبی هستید؟ اگر جوابتان مثبت است، همین حالا زامبی‌ها در Miami Zombies منتظر شما هستند! این بازی زامبی به سبک دفاعی بوده و در آن هدف شما این است که در برابر حملات بی امان زامبی‌ها مقاومت کنید. مراقب باشید که زامبی‌ها بسیار خطرناک هستند، اجازه ندهید خیلی به شما نزدیک شوند.

ویژگی‌ها:

دارای 4 مکان مختلف برای مبارزه با زامبی‌ها

با یک سلاح مگنوم شروع کرده و قفل سلاح‌های پیشرفته‌تر را باز کنید

اگر تا آخر دوام بیاورید می‌توانید قفل سلاح مخفی را باز کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود