آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

WildCats:Blade v1.21

WildCats:Blade یک بازی رزمی مبارزه‌ای برای گوشی‌ها و نبلت‌های اندرویدی است که در آن شما با استفاده از 12 گربه قهرمان به تسخیر خیابان پشتی می‌پردازید. بزرگترین نبرد تاریخ در خیابان پشتی آغاز شده است! همین حالا داستان پیروزی گربه‌های فوق‌العاده را تجربه کنید.

ویژگی‌ها:

یک بازی نقش‌آفرینی استراتژیک که در آن شما کنترل 4 گربه قهرمان را بر عهده دارید

با استفاده از 12 گربه منحصربه‌فرد می‌توانید به سبک دلخواه خود بازی کنید

دارای بیش از 90 مهارت قدرتمند و متنوع، بیش از 120 آیتم مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود