آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

bloq 1.3

هرکسی می تواند بازی bloq  را انجام دهد ! این بازی یک بازی بسیار شیرین و هیجان آور برای گوشی های اندرویدی می باشد. در این بازی شما بایستی بلوک های رنگی را تطبیق دهید و سپس مراحل را تمام کنید . این بازی از 40 سطح منحصر به فرد و جذاب نیز پشتیبانی می نماید. موسیقی و جلوه های صوتی به کار رفته در این بازی فوق العاده هیجان آور و فانتزی ارائه شده اند. targets های خود را با رنگ های مختلف و بلوک های رنگی تطبیق دهید و پازل ها را حل نمایید . ذهن و هوش خود را به چالش بکشانید.

ویژگی های اصلی:

به چالش کشاندن ذهن و هوش

تطبیق بلوک های رنگی

وجود 40 مرحله فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود