آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Draw the Path v1.03

در بازی Draw the Path وظیفه شما این است که یک گوی نارنجی رنگ را به سمت مشخص شده هدایت کرده و سپس امتیاز کسب نمایید. اما اکنون جای سوال اینجاست که چگونه می توانید این گوی را هدایت و کنترل نمایید ؟ این کار بسیار سخت و دشوار می باشد. گوی را به سمت مورد نظر هدایت کرده و امتیازات متعددی را به دست آورید . در طول مسیر ستاره ها و سکه های فراوان را جمع آوری نمایید و آن ها را در شبکه های اجتماعی به ثبت برسانید. در حال حاضر 100 سطح در بازی وجود دارد که در نسخه های بعدی بیشتر و بیشتر خواهد شد.

ویژگی های اصلی:

وجود 100 سطح منحصر به فرد و جذاب

گرافیک عالی و هیجان آور

هدایت گوی نارنجی

     
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود