آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chesslike: Adventures in Chess v1.05

Chesslike: Adventures in Chess  بازی شطرنج واقع بینانه برای دستگاه های اندرویدی می باشد . این بازی شما را به دنیای شطرنج ها دعوت می نماید . گیم پلی این بازی به صورت کلاسیک ارائه شده است . در این بازی شما به عنوان یک بازیکن ماهر وظیفه دارید شاه دشمن را به وسیله مهره های خود ترور کنید و سپس مهره های دشمن را از زمین بیرون بیاندازید . شما باید حتی از سرباز خود طوری استفاده کنید که روزی به وزیر و یا اسب تبدیل شود. توجه کنید که این بازی روز به روز در حال تغییر و تحول است و با نسخه های جدید قابلیت های جدیدتری به این بازی اضافه خواد شد.

     
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود