آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Blockwick 2 v1.0

به جهان بلوک های رنگارنگ Blockwick 2 خوش آمدید ! این بازی همراه با 160 مرحله و سطح منحصر به فرد خود به یکی از بهترین بازی های چالشی در فروشگاه گوگل پلی تبدیل شده است. این بازی اتصال بلوک های هم رنگ و جذاب را به شما عزیزان آموزش می دهد که بایستی به راحتی آن ها را یاد بگیرید. با بلوک های جدید رو به روز شوید و مراحل را به اتمام برسانید. وظیفه شما به عنوان یک بازیکن در این بازی این است که بلوک های رنگی را به یکدیگر وصل کنید و سپس امتیاز کسب نمایید.

ویژگی های اصلی:

اتصال بلوک های یک رنگ به بازی

گرافیک خیلی خوب و جذاب

گرافیک فانتزی و جذاب

     
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود