آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MATE.. v1.1

کنترل و قدرت لمسی شما چقدر است ؟ آیا به اندازه کافی قدرت دارید که بتوانید بازی MATE را تمام کنید ؟ دستور العمل بازی را یاد گرفته و سپس به سمت جلو حرکت نمایید. تا چه حد می توانید پیش بروید ؟ همین حالا این بازی را بر روی گوشی خود نصب کرده و آن را امتحان نمایید. دقت داشته باشید که گیم پلی این بازی فوق العاده هیجانی و اعتیاد آور می باشد که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. مهارت های رفلکس خود را به کار برده و در این تونل بی پایان حرکت نمایید.

ویژگی های اصلی:

تست قدرت لمسی و ذهنی شما

گرافیک جذاب و سه بعدی

گیم پلی اعتیاد آور

به چالش کشاندن ذهن

     
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود