آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

nowPaper v4.0.2

با برنامه nowPaper به آسانی به والپیپرهای زیبا دسترسی داشته باشید. والپیپرهای این برنامه از مناظر انتزاعی موجود در گوگل ناو الهام گرفته شده‌ و در رزولوشن فول اچ‌دی ارائه می‌شوند. پشتیبانی از Muzei با تعویض خودکار زمانبندی شده نیز در این برنامه گنجانده شده است. این به شما امکان می‌دهد که بر اساس زمان (سپیده دم، روز، غروب و شب) والپیپرها را تعویض کنید. با افزونه Muzei امکان استفاده از والپیپرهای 4k برای مکان‌های منتخب نیز وجود دارد. همچنین می‌توانید تعیین کنید تا مکان به صورت تصادفی به نمایش درآید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود