آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

DEAD COLONY v1.0.7

DEAD COLONY یک بازی اکشن بسیار وسیع است که از بازی‌هایی مانند minecraft، starcraft، بازی‌های زامبی و دفاعی الهام گرفته شده است. در این بازی تجربه‌ای منحربه‌فرد از بازی‌های سبک تیراندازی دید از بالا را خواهید داشت. با افکت‌های دود، خون و گرد و غبار موجود در این بازی شگفت‌زده خواهید شد.

ویژگی‌ها:

هرچقدر که می‌خواهید سرباز استخدام کنید، بگذارید کار سخت را آنها برایتان انجام دهند!

قابلیت صادر کردن انواع دستورات از طریق بخش کنترل دستور

می‌توانید انواع آیتم‌ها و حتی مهمات را با سربازان خود معاوضه کرده و به اشتراک بگذارید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود