آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Metro UI Launcher 10 Theme v1.0

Metro UI Launcher 10 Theme  شامل 25 آیکان و 6 تصویر زمینه اختصاصی می باشد. با در اختیار داشتن این مجموعه می توانید رابط کاربری صفحه نمایش گوشی خودتان را بهبود ببخشید و آن را زیباتر کنید. این تم به صورت کامل از لانچرهای Nova  ، Apex  ، ADW  ، Holo  ، Aviate  ، Action  و … سازگاری دارد که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید. دقت داشته باشید که همه دکمه های به کار رفته و کلیدهای میانبر در صفحه اصلی جاگذاری و تعبیه شده اند.

ویژگی های اصلی:

وجود 25 آیکان سفارشی و جذاب

در دسترس بوند 6 تصویر زمینه

رابط کاربری زیبا وشیک 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود