آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

0xygen v1.1.0

مجموعه 0xygen  شامل 400 آیکان استثنائی و منحصر به فرد می باشد. آیکان های خود را به صورت کامل سفارشی ساخته و آن ها را زیباتر جلوه دهید. منتظر به روز رسانی های مکرر این مجموعه باشید ، زیرا با هر به روز رسانی بر تعداد این آیکانم ها افزوده خواهد شد. سایز این آیکان ها همگی به صورت 144×144 ارائه بازار شده اند که توصیه می کنیم حتما آن ها را امتحان نمایید. این بسته به راحتی از لانچرهای Nova  ، Action  ، Apex ، Adw ، Adw Ex ، Holo  Smart  Unicon  و Atom  پشتیبانی می نماید.

ویژگی های اصلی:

وجود 400 آیکان زیبا و سفارشی 

در اختیار بودن تصویر های زیبا

سازگار با بیشتر لانچرها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود