آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mini Carnival v2.1.2 + data

به بازی Mini Carnival بپیوندید و آواتار ها و شخصیت های مورد علاقه خود را طراحی کنید. آیا از طراحی آواتار خود افتخار می کنید ؟ این بازی بهترین روش برای ویرایش آواتارها می باشد. از قدرت های یو پی اس موجود استفاده نموده و مراحل را به اتمام برسانید . دقت داشته باشید که لوازم جانبی برای طراحی آواتارها و شخصیت ها نیز در دسترس می باشد . گرافیک این بازی به صورت پیکسلی ارائه بازار شده است . همین حالا این بازی را بر روی گوشی خود نصب نموده و آواتار خود را طراحی نمایید.

ویژگی های اصلی:

طراحی کامل آواتار های موجود

استفاده از قدرت یو پی اس

گرافیک خیلی خوب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود