آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

No Hope v1.0

No Hope  هیچ امیدی نیست ! درا ین بازی شما بایستی به سرعت با دشمنان خود مبارزه نموده و ان ها را برای همیشه نابود کنید. اکنون هیچ امیدی برای پیروزی نیست اما شما می توانید به صورت مکرر این امید را به وجود آورید. بیش از 6 سلاح مختلف در بازی وجود داشته که قادر به انتخاب آن ها خواهید بود. لوازم گوناگون را جمع آوری نموده واز خانه خود در جنگل دفاع نمایید و در واقع از آن ها محافظت کنید. تفنگ های سفارشی و فانتزی را انتخاب کرده و به سمت دشمنان حرکت نمایید. 

ویژگی های اصلی:

٣٠ دستاورد مختلف برای به دست آوردن

وجود سلاح های فانتزی در بازی

گیم پلی بی پایان و فانتزی

در اختیار بودن 6 تفنگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود