آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Undead Land: Liberation 11.0.1

Undead Land: Liberation یک بازی اکشن به سبک تیراندازی اول شخص است که در آن شما در نقش یکی از معدود بازماندگان در دنیایی تصرف شده توسط زامبی‌ها هستید و باید به مبارزه بپردازید تا دنیا را از چنگال آنها درآورید! در برابر امواج بی‌پایان زامبی‌ها دوام بیاورید و به قاتل نهایی زامبی‌ها تبدیل شوید!

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 150 مرحله پر از هیجان و چالش‌هایی که انتظار شما را می‌کشند

تعداد زیادی از انواع سلاح‌های قابل ارتقاء از کلت دستی تا نارنجک‌اندازها

سرباز اجیر کنید تا شانس شما را در زنده ماندن افزایش دهند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود