آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Boss Wave v1.0.2

Boss Wave یک بازی اکشن تیراندازی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن شما به کمک قدرت‌هایی که فضایی‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند هر چیزی که بر سر راهتان ظاهر می‌شود را نابود می‌کنید. موجودات فضایی فناوری‌های پیشرفته‌ای دارند  و برای وظایف قهرمانانه آن را در اختیار شما گذاشته‌اند.

ویژگی‌ها:

15 مرحله با جزئیات بالا در 5 محیط منحصربه‌فرد

5 غول و تعداد زیادی دشمن برای مبارزه

4 بازی کوچک منحصربه‌فرد با 3 درجه سختی مختلف

4 سلاح منحصربه‌فرد با قابلیت ارتقاء

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود