آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Army VS Zombie v1.0.4

در طول جنگ جهانی دوم هیتلر ارتش فناناپذیر خود را به روشی ممنوعه ساخت تا فشاری که نیروهای متفقین وارد کرده بودند را به نفع خودش تغییر دهد. ارتش زامبی‌ها در یک چشم به هم زدن نیروهای متفقین را به حاشیه رانده و وضعیت جنگ را عوض کردند. اما پس از آن زامبی‌ها دنیا را تسخیر کرده و مردم را به زامبی تبدیل کردند. در بازی Army VS Zombie شما در نقش یک مرد با دستان آهنین بازی می‌کنید و باید با زامبی‌ها به مبارزه بپردازید.

ویژگی‌ها:

بازی اکشن دفاعی با گیم‌پلی ساده

از گرافیک زیبای بازی لذت ببرید

پس از اتمام مراحل، حالت سخت را امتحان کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود