آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Magic Tower Story v1.1 + data

بازی Magic Tower Story همراه با سحر و جادو است . در بازی شما باید جواب این پاسخ را بدهید که چرا اژدها به صورت ناگهانی ظاهر شد ؟ چرا انسان ها بیشتر و بیشتر و روز به روز بیشتر فوت کردند و از دنیا رفتند ؟ آیا شاهزاده می تواند جواب این سوالات را بدهد. شما چه فکری می کنید ؟ سیستم این بازی به صورت کاملا حرفه ای طراحی گردیده است.  گرافیک این بازی بسیار خوب و جذاب ارائه شده است. با استفاده از نیروی سحر و جادو جواب این سوالات را پیدا کنید و مراحل را به اتمام برسانید.

ویژگی های اصلی:

گرافیک بسیار خوب و جذاب

رابط کاربری زیبا و رنگارنگ

استفاده از بهترین سیستم 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود