آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dante’s Redemption v1.0

Dante’s Redemption نام یک بازی جذاب برای گوشی های اندرویدی بوده که شما را به قرون وسطی خواهد برد. شما در نقش یک جنگجوی صلیبی قرار دارید که بایستی به دشمنان حمله کنید و آن ها را نابود نمایید . موسیقی این بازی فوق العاده شگفت آور و فانتزی ارائه شده است . سطح های این بازی به صورت بی پایان ارائه شده اند . سرزمین خود را نجات دهید و دشمنان را از سرزمین خود پاک نمایید. پاداش های فراوان را به دست آورید و سپس در شبکه های اجتماعی برای خود رکرود ثبت نمایید. گیم پلی این بازی به صورت ساده ارائه شده است. 

ویژگی های اصلی:

موسیقی های شگفت آور و جذاب

ارائه با سطح های بی پایان 

نابود کردن تمام دشمنان

رتبه بندی آنلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود