آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

the Weather v2.1.1

the Weather یک برنامه پیشرفته پیش‌بینی وضعیت هوا برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با استفاده از آن می‌توانید وضعیت آب و هوای همه مناطق دنیا را مشاهده کنید. این برنامه بیش از 10 میلیون بار توسط کاربرانی از سراسر دنیا دانلود شده است!

ویژگی‌ها:

قابلیت نمایش وضعیت آب و هوا بر روی تصاویر ماهواره‌ای

نمایش وب‌کم‌هایی از سراسر دنیا

دارای ویجت نمایش وضعیت آب و هوا

امکان استفاده از موقعیت‌یاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود