آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Outwitters v2.0 + data

در بازی  نوبتی Outwitters باید برای نابودی پایگاه دشمن به رقابت بپردازید. می‌توانید با دوستان خود و یا با حریفانی از سراسر دنیا که همسطح شما هستند به رقابت بپردازید. چهار مسابقه برای انتخاب وجود دارند که هرکدام دارای شخصیت‌ها و مهارت‌های مخصوص به خود می‌باشند.

ویژگی‌ها:

نبردهای 1 به 1 و یا 2 به 2

به صورت نوبتی بازی کرده و یا دستگاه را به دیگری پاس بدهید

با دوستان موجود در لیست گوگل پلی خود بازی کنید

قابلیت بازی میان پلت‌فرم‌های مختلف

امکان بازی بر روی گوشی و تبلت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود