آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Spring Ninja v1.0.0

من یک نینجا هستم ، من خیلی خوش تیپ و مقداری چاق هستم ! با این حال من می توانم تنها 5 سانتی متر به سمت بالا بپرم و پرش کنم. خالق من می خواهد طوری من را تربیت کند که بتوانم به سمت بالا پرواز نمایم. او در فصل شگفت انگیز بهار برای من آموزش هایی در نظر دارد. توضیحات فوق مربوط به بازی Spring Ninja می باشد. در این بازی شما به عنوان یک بازیکن ماهر وظیفه دارید تا به این نینجا کوچک کمک کنید تا بتواند به سمت بالا پرواز و پرش کند. با پرواز به سمت بالا امتیازات متعددی را به دست آورید .

ویژگی های اصلی:

کسب امتیازات متعدد و فراوان

گیم پلی بی نظیر و جذاب

گرافیک خیلی خوب 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود