آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Magic Touch: Wizard for Hire v1.0.8

در بازی Magic Touch: Wizard for Hire  شما بایستی با استفاده از انگشتان خود ربات های خود را برای فرود در قلعه آماده سازید . شما می توانید در طول مراحل سکه ها را جمع آوری نمایید. با استفاده از نیروی سحر و جادو مراحل این بازی را به اتمام برسانید. شما می توانید جادوگرهای جدیدی را خریداری نمایید . در طول مراحل با انبوهی از دشمنان مواجه خواهید شد که بایستی آن ها را نابود نمایید. برای متوقف کردن اژدها می توانید از معجون زمان استفاده کنید تا اژدها را به دام بیاندازید.

ویژگی های اصلی:

گرافیک خیلی خوب و فانتزی

استفاده از نیروی سحر و جادو

جمع آوری سکه های متعدد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود