آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dungeoneers v1.0.0.9991 + data

در بازی Dungeoneers بایستی به یک حزب کمک کنید تا بتواند با نهایت تلاش ممکن از دست دشمنان فرار کند و آن ها را نابود نماید. در واقع این بازی یک نوع مدیریت استراتژیک منابع نیز به شمار می رود. ما بایستی تا می توانید از شهر فرار نمایید. پاداش ها و چالش ها را پشت سر گذاشته و مراحل این بازی را به اتمام برسانید. از قابلیت اصلی این بازی می توان به امکان سفارشی سازی شخصیت های موجود نیز اشاره داشت. در این بازی بیش از 65 مهارت منحصر به فرد نیز قرار دارد .

ویژگی های اصلی:

استفاده از مهارت های منحصر به فرد

وجود مدیریت استراتژیک منابع

گیم پلی چالشی و جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود