آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Call of the Wildman v1.4 + data

در اعماق جنگل‌های کنتاکی مردی زندگی می‌کند که در طبیعت بزرگ شده است. در بازی Call of the Wildman به ترتلمن ملحق شده و به او و شریکش نیل برای نجات حیوانات کمک کنید.

ویژگی‌ها:

پناهگاه حیوانات خود را ساخته و آن را مدیریت و تزئین کنید

به ترتلمن کمک کنید تا بیش از 17 نوع حیوان مختلف را نجات دهد

از حیوانات مراقبت کرده و آن‌ها را به محیط طبیعی خود بازگردانید

دارای گرافیک زیبای سه‌بعدی با یک نقشه دارای قابلیت چرخش کامل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود