آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Time Travel Escape v1.0 + data

در بازی Time Travel Escape  شما بایستی در طول زمان سفر نمایید . شما باید به دنیال یک مرد و زن برای همراهی در این سفر باشید. در طول زمان سفر کرده و به دوران ناپلئون و عصر یخبندان و حتی قرون وسطی سفر نمایید. ماشین زمان همچنان ادامه دارد و پایدار می باشد. همین حالا بازی را اجرا کرده و در زمان سفر کنید. مواظب باشید ، برای سفر به زمان باید بسیار مراقب باشید ، زیرا این کار ممکن است بسیار خطرناک باشد. به زمان سفر نموده و ماجراجویی ها را به اتمام برسانید و پس از تمام شدن مراحل به زمان خود بازگردید.

ویژگی های اصلی:

سفر به زمان ( گذشته و آینده )

گرافیک خیلی خوب و جذاب

گیم پلی فانتزی و اعتیاد آور

وجود ماشین زمان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود