آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ProtectedApps 3.1.3

نرم افزار ProtectedApps  به شما عزیزان اجازه می دهد تا از اپلیکیشن های خود با پسورد و الگو محافظت نمایید. این برنامه به راحتی به شما عزیزان اجازه می دهد تا با استفاده از الگوریتم های مختلف از برنامه ها و بازی های موجود در گوشی خود محافظت نمایید. شما می توانید تعداد نامحدودی از برنامه را انتخاب کنید و سپس این الگوریتم ها را بر روی آن ها پیاده کنید. بر روی برنامه ها قفل بگذارید و از اپلیکیشن های خود محافظت نمایید. برنامه ها از طریق PIN  و یا پترن یا همان الگو محافظت می شوند. 

ویژگی های اصلی:

ممحافظت از برنامه ها با الگو  ویا پین کد

رابط کاربری زیبا و شیک

قفل گذاری روی اپلیکیشن ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود