آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Canyon Capers v1.0.73

آیا از بازی‌های کلاسیک پلتفرمر که در آنها برای انجام بازی نیازی به یادگیری چندین ترکیب دکمه نیست، خاطرات خوشی دارید و می‌خواهید آنها را زنده کنید؟ در این صورت بازی Canyon Capers برای شما ساخته شده است. این بازی به سبک پلتفرمر کلاسیک بوده و برای تمامی سنین مناسب می‌باشد.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی ساده پلتفرمر که تسلط بر آن چالش‌برانگیز است

پشتیبانی کامل از انواع دسته‌های بازی

پشتیبانی از سرویس بازی گوگل پلی برای دستاوردها و جدول امتیازات

بیش از 50 مرحله با 3 سطح مختلف برای به پایان رساندن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود