آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Don Don Castle Adventure inDot v1.0.2

آن هنوز هست ! هیولا قبلا فتح شده بود ! ما هیولاها در مناطق مختلف جهان را شکست خواهیم داد. در بازی Don Don Castle Adventure inDot  شما بایستی یک قهرمان استخدام کنید تا این قفهرمان بتواند دشمنان را کنترل کند و سکه ها را پیدا نماید. شما در طول مراحل می توانید واحد های خود را تقویت نمایید. از تمام استراتژی های خود استفاده کرده و هیولاها را نابود نمایید. اکنون سوال مطرح می شود که چه چیزی در طبقه اول اتفاق افتاد که این طور شما را به هیجان آورد؟ به هر حال این بازی یک بازی ای است که شما را به شکست دشمنان تشویق خواهد کرد. 

ویژگی های اصلی:

فتح کردن تمام هیولاهای موجود

گیم پلی کلاسیکی بازی

وجود یک مهارت خاص

ارتقا واحد های مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود