آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Real Kungfu Street v1.0

Real Kungfu Street توانایی منحصر به فرد خود را در مبارزه نشان دهید و به دشمنان این توانایی را ثابت نمایید. شما باید به پادشاه جنگنده ها تبدیل شوید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و به بهترین مبارز تبدیل شوید. بدون شک شما بهترین مبارز هستید. سیستم خشم و مبارزه این بازی به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است. مهارت های غنی و منحصر به فرد خود را به کار بگیردی و با حریفان خیابانی خود رقابت نمایید. از استاد خود پیروی کرده و به بهترین قهرمان و جنگنده تبدیل شوید. جلوه های صوتی این بازی بی نظیر و هیجان آور می باشند. 

ویژگی های اصلی:

رقابت با مبارزان مختلف در سطح شهر

گیم پلی عالی و اعتیاد آور 

جلوه های صوتی پویا

نابود کردن دشمنان 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود