آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Egyxos – Labyrinth Run v1.0

بدون شک حتما فیلم  Egyxo را  را تماشا کرده اید. اکنون بازی این انیمیشن با نام Egyxos – Labyrinth Run منتشر شده است. در این بازی شما بایستی با دویدن ، پرش و اسلاید به سمت جلو پیش بروید و از موانع مختلف عبور نمایید و امتیازات متعددی را به دست آورید. به لئو  کمک کنید تا به سمت جلو پیش روی نماید. این بازی با گرافیک شگفت انگیز سه بعدی و گیم پلی اعتیاد آور خود امتیاز خوبی را به دست آورده است. شما به صورت مداوم در حال دویدن هستید. دویدن را شروع کنید و مراحل را به اتمام برسانید.

ویژگی های اصلی:

پرش ، اسلاید و عبور از موانع

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

حرکت به سمت جلو 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود