آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Oxford Grammar and Punctuation v4.3.128

با داشتن نرم افزار Oxford Grammar and Punctuation  در گوشی می توانید دستورالعمل انگلیسی را برای همیشه یاد بگیرید و آن ها را همراه خود داشته باشید. این برنامه شامل 250 پرسش و قواعد زبان انگلیسی می باشد. در واقع این برنامه اصطلاحات زبان محاوره و رسمی انگلیسی را به شما آموزش می دهد . مکالمات موجود در این برنامه فوق العاده کاربردی می باشد . نقاط دستوری زبان انگلیسی به صورت کامل در این اپلیکیشن گنجانده شده است . از این پس به راحتی گرامر انگلیسی را یاد بگیرید. 

ویژگی های اصلی:

وجود 250 پرسش درباره متن های انگلیسی

یادگیری گرامر درس انگلیسی

یادگیری کامل مکالمه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود