آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pocket Atlas of Anatomy v4.3.128

Pocket Atlas of Anatomy FULL  بهترین مرجع آناتومی بدن برای دیوایس های مبتنی بر اندروید می باشد. این برنامه در واقع یک دیکشنری پزشکی جامع برای گوشی های موبایل بوده که حاوی اطلاعات جامع پزشکی می باشد. این برنامه را بر روی گوشی خود نصب نموده و سپس از اطلاعات پزشکی باخبر شوید. این برنامه بهترین و کامل ترین آناتومی پزشکی در گوگل پلی می باشد. دانشجویان رشته پزشکی و مردم عادی می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند. اطلس پزشک شناسی و درمان شناسی را برای همیشه در گوشی خود به همراه داشته باشید. 

ویژگی های اصلی :

وجود اصطلاحات عامه پزشکی

بسیار مناسب برای دانشجویان پزشکی

رابط کاربری زیبا و شیک 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود