آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tetrobot and Co. v1.0

Tetrobot and Co محبوب ترین و قابل اعتماد ترین ربات  می باشد. این بازی در سبک فانتزی و ماجراجویی برای دستگاه های اندرویدی تولید گشته است. Tetrobot  مجبوب ترین ربات است اما او کامل نیست و مشکلاتی نیز به همراه دارد.در این بازی شما باید بلوک های حافظه را ببلعید و سپس مراحل را به اتمام برسانید. این بازی همراه با پنجاه مرحله هیجانی و منحصر به فرد ارائه بازار شده است. موسیقی به کار رفته در این بازی به صورت کاملا حرفه ای و هیجان آور طراحی گردیده است . 

ویژگی های اصلی:

محبوب ترین ربات در جهان

پیدا کردن بلوک های حافظه

یادگیری تعمیر دستگاه های الکترونیکی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود