آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

S6 Zooper Widgets v1.5

با استفاده از S6 Zooper Widgets جدیدترین ویجت‌ها را به سبک گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 در اختیار خواهید داشت که با استفاده از برنامه زوپر می‌توانید آن‌ها را بر روی صفحه خانگی دستگاه خود داشته باشید. این ویجت‌های ساعت در دو حالت 12 و 24 ساعته در دسترس هستند. توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویجت‌ها باید نسخه Pro از برنامه Zooper را از پیش بر روی دستگاه خود نصب کرده باشید. زمانی که منابع اصلی در دسترس باشند، این ویجت به‌روز رسانی خواهد شد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود