آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Marble Heroes v1.1.5

بازی Marble Heroes به شما نبردهای بزرگتر و بهتری ارائه می‌کند، بیشتر از آنچه که حتی بتوانید تصورش را هم بکنید! در دنیایی وسیع پر از ماجراجویی‌های بی‌پایان راه خود را تا مبارزه نهایی پیش بگیرید. با بازیکنانی مانند خود تیم تشکیل دهید تا بتوانید بر خطرات سیاه‌چال‌های مرگبار غلبه کنید! از جادوی خود استفاده کرده و قهرمانان افسانه‌ای و هیولاهای قدرتمند را احضار کنید.

ویژگی‌ها:

مبارزات بسیار سریع و سرگرم کننده

بازی اکشن چند نفره پر زد و خورد

بی‌نهایت احتمالات استراتژیک

حملات خشن و جلوه‌های تصویری سرزنده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود