آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monkey King v1.0

Thunder Monkey King یک بازی اکشن کلاسیک به سبک مبارزه‌ای و تیراندازی افقی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است. در طول بازی با غول‌های مختلفی مواجه می‌شوید که با شکست آنها قابلیت‌های جنگنده شما افزایش پیدا می‌کند. در بازی باید بر شکست دشمن تمرکز داشته باشید اما اگر می‌خواهید جایزه‌های عالی را از دست ندهید باید حواستان را حسابی جمع کنید. وقتی تا اندازه معینی پیشرفت کردید می‌توانید هواپیمای خود را با مدل پیشرفته‌تر و قدرتمندتر عوض کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود