آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Robrain v1.0

او به اندازه کافی نمی تواند پرش کند. او به اندازه کافی قدرتمند نیست. سلام به دوستان کوچک ! Robrain  یک ربات کوچک و فانتزی بوده که شما باید به او کمک کنید تا او بتواند از موانع متعدد عبور نماید.گیم پلی این بازی فوق العاده آسان و منحصر به فرد می باشد. این بازی برای کودکان ، بزرگسالان و میان سالان نیز مناسب و کاربردی می باشد. تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و به این ربات کوچک و فانتزی کمک کنید تا از موانع مختلف عبور نماید و مراحل را به اتمام برسانید.

ویژگی های اصلی:

عبور کامل از موانع موجود

کمک به ربات فانتزی

گیم پلی کلاسیک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود