آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

InterfaceLIFT Wallpapers v1.3

InterfaceLIFT Wallpapers برنامه کلاینت غیر رسمی برای سایت مشهور InterfaceLIFT.com است و از APIهای آن استفاده می‌کند. در این برنامه بیش از 3000 والپیپر برای شما مرتب شده که می‌توانید آنها را دانلود کرده و یا به عنوان والپیپر روزانه خود قرار دهید. بیش از 70 رزولوشن مختلف در دسترس است و شما می‌توانید والپیپرهایی مناسب هر گوشی یا تبلت را پیدا کنید.

ویژگی‌ها:

دارای رابط کاربری به سبک متریال

امکان ذخیره والپیپرها و انتخاب به عنوان والپیپر دستگاه

پشتیبانی از والپیپر زنده Muzei

دارای دسته‌بندی‌های مختلف با امکان به اشتراک گذاری والپیپر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود