آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Weather Watch Face Pro v4.0.0

Weather Watch Face بهترین تم مخصوص نمایش وضعیت آب و هوا برای ساعت‌های هوشمند دارای اندروید پوشیدنی می‌باشد. می‌توانید از این تم بر روی ساعت‌های هوشمند Motorola Moto360 و LG G Watch, LG G WATCH R, Asus ZenWatch, Sony SmartWatch 3, Samsung Gear LIVE استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

تم‌های مختلف برای سلیقه‌های متفاوت با قابلیت نمایش وضعیت آب و هوا

نمایش میزان باتری برای گوشی و ساعت هوشمند

نمایش پیش‌بینی وضعیت آب و هوا برای سه روز آینده شامل میزان فشار و رطوبت

قابلیت انتخاب از میان 2 مرجع ارائه دهنده آب و هوا: Yahoo و OpenWeather

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود