آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mega Dead Pixel v1.1.5

به نظر شما آیا تمام پیکسل های مرده به سمت بهشت روانه می شوند ؟ Mega Dead Pixel  یکی از اعتیاد آور ترین بازی های جهان محسوب می گردد. در این بازی شما باید پیکسل های خود را به سمت بالا هدایت کنید و از مواع متعددی عبور نمایید. موانع در صدد این هستند تا پیکسل های شما را به سمت پایین هدایت کنند و اجازه صعود به آن ها ندهند. موسیقی متن این بازی فوق العاده عالی و هیجان آور بوده و شما را شگفت زده خواهد کرد. در طول مسیر سکه ها و امتیازات را جمع آوری کرده و آن ها را در فیسبوک به ثبت برسانید.

ویژگی های اصلی:

جلوگیری از سقوط پیکسل ها

هدایت پیکسل ها به سمت بالا

موسیقی متن زیبا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود