آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Newspaper Boy Saga v1.0.8

در بازی Newspaper Boy Saga شما وظیفه دارید دینامیت ها را با دوچرخه خود حمل کنید و سپس آن ها را در کنار پنجره خانه ها بیاندازید تا منفجر شوند. گیم پلی این بازی به صورت کلاسیک ارائه شده است. برای اهداف خود برنامه ریزی کنید و آن ها را در نظر بگیرید. در طول مسیر سکه های متعددی را جمع آوری نموده و مراحل را به انجام برسانید. از تمام مهارت های خود برای شکستن شیشه های خانه استفاده نمایید. با پیشروی به سمت جلو قادر به ارتقا دوچرخه و سفارشی سازی آن نیز خواهید بود .

ویژگی های اصلی:

وجود 100 مهارت در طول بازی

گیم پلی فانتزی و کلاسیک

مشاهده پیشرفت ها در نقشه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود