آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Glozzle 1.0.1

Glozzle – Puzzle Game یک بازی پازل منحصربه‌فرد و به شدت اعتیادآور برای اندروید است که دارای بیش از 900 مرحله می‌باشد. هدف شما در این بازی این است که همه کاشی‌های همرنگ را در یک سطر و یا ستون قرار دهید. با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه نمایش می‌توانید ردیف‌های عمودی یا افقی را جابجا کنید، زمانی که یک کاشی از صفحه خارج شد، دوباره از سمت مخالف ظاهر می‌شود. پازل‌های تمامی مراحل می‌توانند در کمتر از 6 حرکت حل شوند. هرچه در بازی پیشروی کنید، مراحل چالش‌برانگیزتر خواهند شد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود