آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

NowMute Widget v.1.2 Premium

NowMute Widget یک ویجت ساده اما بسیار کاربردی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به باز کردن صفحه تنظیمات صدای دستگاه را قطع (Mute) کرده و دوباره به حالت عادی بازگردانید. این ویجت به شما امکان می‌دهد تنها با استفاده از یک کلیک این کار را انجام دهید و نیاز به باز کردن منو‌های مختلف نداشته باشید. ویجت را بر روی صفحه خانگی دستگاهتان قرار داده و با لمس آن به راحتی صدای دستگاه را قطع کنید، سپس با یک لمس دیگر آن را به حالت قبلی بازگردانید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود