آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Biotix: Phage Genesis v1.9

در بازی Biotix: Phage Genesis در جنگی حماسی برای بقاء خود را غوطه ور کنید، با دشمنان کوچک و در عین حال مرگبار مواجه شوید، موجودات کوچک را به پیروزی‌های بزرگ برسانید، تکامل پیدا کرده و به گونه غالب تبدیل شوید. در این بازی هدف اصلی شما این است که مطمئن شوید گونه شما زنده می‌ماند.

ویژگی‌ها:

بازی اختصاصی مجزا برای گوشی و تبلت

قابلیت بازی به دفعات بالا با  استفاده از دشمنان تصادفی و کسب جایزه برای بازی دوباره

5 شاخص و 10 سطح برای ارتقاء با بایش از 100 هزار ترکیب مختلف

قفل 30 مرحله چالش‌برانگیز را باز کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود