آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

TD: Defenders v1.5.229 + data

اورک ها به شهر حمله کرده اند. TD: Defenders برای این طراحی شده است تا شما با اورک ها ، زامبی ها و اجنه ها مقابله نمایید. در زمان های گذشته پادشاهی شما توسط شیاطین تسخیر و نابود شد. اکنون وقت آن فرا رسیده است تا با استخدام نیروهای خبره و نخبه این پادشاهی را از شیاطین پس بگیرید. بیش از 60 دشمن خشمگین در این بازی قرار داشته که بایستی با آن ها مقابله نمایید. از برج های خود محافظت کرده و اجازه پیشروی به دشمنان ندهید. در طول مسیر امتیازات را حتما جمع آوری نمایید.

ویژگی های اصلی:

جمع آوری امتیازات متعدد

گیم پلی بی نظیر و فانتزی

مبارزه با اورک ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود