آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ultra Natural Butterflies PRO v1.0.0

Ultra Natural Butterflies PRO نمایشگر تصویر زمینه های شیک و فانتزی پروانه ها می باشد . همین حالا این مجموعه را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نموده و پرواز پروانه ها در صفحه نمایش را مشاهده فرمایید. این مجموعه به صورت کامل از صفحه نمایش های فول اچ دی پشتیبانی می نماید. این تصویر زمینه ها از حالت افقی و عمودی نیز پشتیبانی می کند. این ابزار بدون هیچ گونه تبلیغی ارائه بازار شده است. نسل جدید پروانه ها را در گوشی اندرویدی خود به همراه داشته و پرواز آن ها را با چشمان خود ببینید.

ویژگی های اصلی:

مشاهده پرواز پروانه در آسمان

پشتیبانی از حالت افقی

نمایشگر سه بعدی تصویر ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود