آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

DEEP DARKNESS v1.4.9

DEEP DARKNESS یک تم تیره زیبا برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که ابتدا به عنوان یک اصلاحیه برای کاستوم رام BlissPop عرضه شد، اما با پیشرفت روز به روز و اضافه شدن ویژگی‌های بیشتر، اکنون به عنوان یک تم مستقل CM12 ارائه می‌شود که می‌توانید آن را بر روی هر دستگاه دارای رام CyanogenMod 12 استفاده کنید. این تم از رنگ آبی تیره به عنوان پایه استفاده کرده و از رنگ فیروزه‌ای برای تأکید استفاده می‌کند. برای استفاه از این تم به رامی با موتور تم CyanogenMod 12 نیاز دارید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود