آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Space Chicks 1.0.4

Space Chicks یک بازی اکشن بی‌پایان به سبک پلتفرمر است که دارای کنترل ساده تنها با استفاده از یک انگشت می‌باشد. آدم بدها را از بین ببرید، جوجه‌ها را نجات دهید، با استفاده از سفینه‌های فضایی پرواز کنید، با دوستان خود به صورت آنلاین رقابت کرده و یا بر روی یک دستگاه به رقابت بپردازید. همه مأموریت‌ها را به پایان برسانید تا جایزه‌های متنوعی بگیرید و به قهرمان جوجه‌ها تبدیل شوید!

ویژگی‌ها:

فیزیک شگفت‌انگیز در فضا

دارای افکت‌های گرافیکی زیبا

بازی به شدت سرگرم کننده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود