آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FOTONICA v1.1.6 + data

در بازی FOTONICA  شما بایستی همراه با پرش و اسلاید از مراحل عبور نمایید. تا آن جا که می توانید پرش کنید و از موانع های متعدد عبور نمایید. بیش از 8 مرحله همراه با 3 سطح با گیم پلی بی پایان در بازی قرار داده شده که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. دستاوردهای خود را به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و لحظات خوب و خوشی را داشته باشید. این بازی بدون تبلیغات آزار دهنده ارائه شده است. گرافیک این بازی بسیار زیبا ، منحصر به فرد و رنگارنگ می باشد.

ویژگی های اصلی:

ارائه بازی بدون هیچ گونه تبلیغات

گرافیک خیلی خوب و جذاب

اشتراک گذاری دستاوردها

گیم پلی بی پایان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود